Валерій Баранов не бачить підстав для заміни керівництва Центрального ринку

Євген Гнибіда - Бердянск 24
27.04.2021 · 11:07 · Просмотров - 3100

Остаточну відповідь про кадрову політику на КП «Центральний ринок» Валерій Баранов дав на прес-конференції – підстави для заміни керівництва відсутні

Група депутатів міської ради кримінальному провадженню по керівнику Центрального ринку Богдану Сушко надала політичного забарвлення. Раніше Валерій Баранов уникав давати прямі коментарі по даній справі і, безпосередньо, по ймовірним кадровим перестановкам. На сьогоднішній прес-конференції Валерій Баранов наголосив відкрито – домашній арешт керівника комунального підприємства – недостатні підстави для прийняття кадрових рішень.

Баранов Валерий

Ми отримали рішення суду. Там нічого не зазначено про відсторонення від посади керівника комунального підприємства. У нас немає підстав для заміни керівництва. Інших рішень ми приймати не можемо. Зараз обов’язки директора виконує заступник керівника Центрального ринку, - відзначив Валерій Баранов.

А ми в черговий раз фіксуємо кардинальну зміну риторики Валерія Баранова після офіційного вступу на посаду міського голови. Мер «еволюціонував» від «звільню всіх новопризначених керівників комунальних підприємств» - до «немає підстав для заміни керівництва».  

Читайте нас в TelegramНовости Бердянска
сегодня, 22 сентября, среда
вчера, 21 сентября, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Космос Фильмакс - афиша с 16 по 22 сентября
Космос Фильмакс - афиша с 16 по 22 сентября

 16 - 22 сентября

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 UAH

Блокбастер афиша с 16 по 22 сентября
Блокбастер афиша с 16 по 22 сентября

 16 - 22 сентября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх