Від Малі та Гани до США з Китаєм. Окупанти притягли до Бердянська закордонних пропагандистів

Бердянськ 24
18.06.2024 · 16:52 · переглядів - 2562

Пропагандистські медіа невтомно намагаються створити картинку щасливого звільненого Бердянська. І якщо зазвичай вони обмежуються власними силами, то тепер окупанти запросили підтримку з-за кордону

Від Малі та Гани до США з Китаєм. Окупанти притягли до Бердянська закордонних пропагандистів
"Наша" відповідь швейцарському самміту? Бердянськ зібрав тих же пропагандистів, яких привозять і на псевдовибори. Джерело: z-пабліки

До міста приїхала велика група російських й іноземних медійників з пропагандистських ресурсів. Про це «Бердянськ 24» дізнався з місцевих проросійських тг-каналів. Зокрема Китаю, Іспанії, Греції, Франції, Гани, Малі та США. Окупанти запевняють, що деякі з журналістів бояться переслідувань, тому не показують обличчя на камеру, «але все одно приїхали за правдою».  

«У них на батьківщині пишеться й озвучується зовсім інша, прямо протилежна інформація тієї, що вони чують тут, у Новоросії, і бачать у нас на власні очі», - зазначається в Z-пабліках.

Журналісти зустрілися з так званим головою окупованого Бердянська Олександром Сауленком. Про що гастролери розмовляли с "мером" – невідомо.

Раніше фестиваль журналістів був частиною рекламної кампанії курорту. Форум від окупантів є косплеєм на українский захід. Зараз варто очікувати хвилі туристів з перелічених країн?

Варто зауважити до "правди" в Бердянську допускають далеко не всіх журналістів. Причому навіть з самої росії. Нагадаємо, минулого літа "отєчєствєнного" журналіста не пропустили до міста без запрошення від того ж Сауленка.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 23 липень, вівторок 2024
вчора, 22 липень, понеділок 2024
19 липень, п'ятниця 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок