Зняти з розгляду проект по запровадженню мораторію – рекомендація координаційної ради з підприємництва

28.04.2021 · 14:59 · Просмотров - 2051

Координаційна рада з питань підприємництва своїм рішенням рекомендувала депутатському корпусу та міському голові зняти з розгляду наступної сесії проект рішення про запровадження мораторію на сезонну торгівлю в Бердянську.

Ініціатором проведення координаційної ради виступив місцевий підприємець Володимир Смирнов. Необхідність зборів він пояснив необхідністю висловлення позиції координаційної ради з приводу проекту рішення по запровадженню мораторію на сезонну торгівлю, оскільки, на думку Володимира Смирнова, він суперечить чинному законодавству і підпадає під дію регуляторного акту. В разі ігнорування позиції координаційної ради, підприємці звертатимуться до суду і вимагатимуть компенсації за недоотриманий прибуток з міського бюджету.

В.о. начальника юридичного відділу Олександр Рущак підтвердив, що проект рішення із запровадження мораторію суперечить законодавству і подібне рішення має ухвалюватись шляхом проходження регуляторної процедури. Начальник управління економіки Юлія Орлова підтримала позицію підприємців і наголосила, що інформувала депутатів про невідповідність даного проекту рішенню Закону.

Підтримав підприємців і єдиний присутній на засіданні депутат Іван Братеньков. В підсумку координаційна рада проголосувала за направлення рекомендації депутатам та міському голові зняти з розгляду чергової сесії вказаний проект рішення, як такий, що суперечить нормам чинного законодавства.

Тэги: МАФНовости Бердянска
сегодня, 11 мая, вторник
9 мая, воскресенье
8 мая, суббота

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша c 8 по 12 мая
Блокбастер - афиша c 8 по 12 мая

 07 - 12 мая

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Космос Filmax афиша с 7 по 12 мая
Космос Filmax афиша с 7 по 12 мая

 07 - 12 мая

 с 10:50 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 80 UAH

Подробная афиша


Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх