В Бердянську розпочали кампанію з підписання декларацій з лікарями

Євген Гнибіда - Бердянск 24
17.04.2018 · 10:41 · Просмотров - 1854

В рамках першого етапу медичної реформи, в Бердянську розпочали кампанію з підписання декларацій з лікарями. На сьогодні підписано 354 декларації

Головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькіна, під час щотижневої апаратної наради при міському голові, повідомила про старт кампанії з підписання декларацій з лікарями.

Всі 52 лікаря зареєстровані в системі і можуть укладати договори з пацієнтами. Вже готові приймати бердянців для підписання документів в амбулаторії №№1-2 в Центрі міста, №3 — бульвар Шевченко, №7 — по Коцюбинського (мікрорайон Колонія), №8 — Азмол. Найближчим часом підключаться амбулаторії Військового містечка, АКЗ та Нововасилівки. Станом на сьогодні укладено 354 декларації, - проінформувала Олена Пулькіна.

Для укладання декларації необхідно визначитись, якого лікаря пацієнт обиратиме. Вся інформації про медиків відображена на стендах в амбулаторіях. Угоди укладатимуться в медичних пунктах щодня з 8:00 — до 17:00. Для підписання декларації при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, увімкнений мобільний телефон. Для дитини — свідоцтво про народження.

На кожного лікаря-дільничного терапевта приходиться 2000 пацієнтів, на сімейного — 1800, на педіатра — 900. За словами Олени Пулькіної медиків вистачить для всіх мешканців міста.

Читайте нас в TelegramМагазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх