Курортний сезон-2018: висновки з проблем зроблено. Відключення світла і води повторюватимуться

Євген Гнибіда - Бердянск 24
09.01.2019 · 14:12 · Просмотров - 1249

Суперечливі прогнози на наступний рік зробили сьогодні секретар міської ради Олексій Холод та міський голова Володимир Чепурний.

Курортний сезон-2018: висновки з проблем зроблено. Відключення світла і води повторюватимуться
Фото Татьяны Черемисиной

На першій в цьому році прес-конференції з журналістами представники влади звітували по своїм галузям за виконану роботу в минулому році. Секретар міської ради Олексій Холод озвучив основні показники курортного сезону 2018.

Холод Алексей

В порівнянні з 2017-м роком відпочивальників в Бердянськ приїхало трохи менше. Це пов'язано зі станом траси, повідомленнями про закриття Азовськго моря на військові навчання та погодними умовами. Туристичний збір склав 1,2 мільйони гривень. В рамках підготовки до курортного сезону проводились “Дні Бердянська” в інших містах України, було запущено рекламну кампанію. Всього на ці заходи витрачено 1,4 мільйони гривень, - повідомив секретар міської ради Олексій Холод.

Крім того, в оздоровчих закладах відпочило близько 90 тисяч людей. Залізницею до Бердянська приїхало 203 тисяч чоловік.

В своєму виступі заступник мера Юлія Дойнова повідомила, що під час ярмарку “Курортний сезон-2018” було реалізовано 113 місць на суму 5,7 мільйонів гривень. Проблеми, які в минулому році супроводжували ярмарку, ми детально характеризували в наших попередніх матеріалах.

Однак, в своїх звітах представники влади жодним чином не зупинились на проблемах, які минулого літа супроводжували курортний сезон, тож журналісти нагадали про систематичні відключення води, перебої з електроенергією, вкрай незадовільною роботою міського транспорту, особливо на маршурутах, які курсують курортними мікрорайонами, проблеми з вивезенням комки з міських пляжів і т.д. Чи враховуватимуть недоліки минулого сезону місцеві чиновники при підготовці до оздоровчого сезону? Відповідь на це запитання дали і секретар міської ради і міський голова.

Холод Алексей

І по воді і по світлу мережі не витримують. Наші комісії проводили перевірки приватних готельних комплексів в курортних мікрорайонах. Цю роботу ми продовжимо і в наступному році. Ми зробимо все, щоб подібного не повторилось. Це ж стосується і громадського транспорту. Кошти на вивезення комки передбачимо — відповів Олексій Холод.

В свою чергу, Володимир Чепурний більш стримано прокоментував перспективи курортного сезону 2019-го року. Мер відзначив, що перебої зі світлом та водою, так чи інакше будуть. Влада поступово вирішує проблеми із водопостачанням та проводить перемовини з керівництвом обленерго, однак проблеми одразу не вирішаться. Для цього необхідні значні кошти та час.

Читайте нас в TelegramНовини Бердянсь
22 сентября, четверг
20 сентября, вторник
17 сентября, суббота
16 сентября, пятница
14 сентября, среда
13 сентября, вторник
12 сентября, понедельник
10 сентября, суббота
7 сентября, среда

Всі новини Бердянська

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх