Мер звернувся до жителів Бердянська з приводу аварії на колекторі

По матеріалам пресс-службы исполкома
01.02.2019 · 14:52 · переглядів - 11075

Офіційне звернення міського голови щодо відновлення роботи водопровідної та каналізаційної систем

Мер звернувся до жителів Бердянська з приводу аварії на колекторі

Шановні бердянці! Наразі триває робота з ліквідації наслідків аварії на каналізаційному колекторі. Всі ми відчуваємо незручності та чекаємо на скоріше відновлення роботи водопровідної мережі. Завдяки спільним зусиллям працівників КП «Бердянськводоканал», «Бердянський Райагропромпостач», багатьох інших підприємств міста вдалося запобігти значних екологічних наслідків цієї масштабної аварії. Люди працюють цілодобово, без перерв та відпочинку. Дякую їм та народному депутату Олександру Пономарьову, який допоміг забезпечити місто усім необхідним для роботи у цій ситуації. Завдяки самовідданій праці багатьох спеціалістів вже триває відкачка стоків з нижньої частини міста, в найближчі години планується розпочати пробне заповнення водопровідної мережі.

Але колектор продовжує осипатися. Як відзначають спеціалісти, є підстави припускати, що під час капітального ремонту цієї ділянки колектору у 2001- 2002 роках були допущені значні технологічні порушення. З цим питанням будуть розбиратися правоохоронці.

Я звертаюся до усіх мешканців міста з проханням зрозуміти, що у такій важкій ситуації не варто чекати швидких вирішень. Екстрена зупинка водопостачання може бути у будь-яку хвилину. Від себе особисто рекомендую: тримайте удома запас води.

Як і ви, я дуже вдячний промисловим підприємствам міста та силовим структурам, які у ці дні взяли на свої плечі основне питання забезпечення мешканців водою для побутових потреб. Звертаю вашу увагу, що вони зробили це безкорисливо та з власної ініціативи. Дякую усім, хто з терпінням та розумінням ставиться до всієї цієї ситуації. Це наше місто та ми спільними зусиллями зробимо усе, щоб швидше вийти з цієї складної ситуації.

Міський голова Володимир Чепурний
Останні новини Бердянська
сьогодні, 18 липень, четвер 2024
вчора, 17 липень, середа 2024
16 липень, вівторок 2024
15 липень, понеділок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок