Мер звернувся до жителів Бердянська з приводу аварії на колекторі

По материалам пресс-службы исполкома
01.02.2019 · 14:52 · Просмотров - 10969

Офіційне звернення міського голови щодо відновлення роботи водопровідної та каналізаційної систем

Шановні бердянці! Наразі триває робота з ліквідації наслідків аварії на каналізаційному колекторі. Всі ми відчуваємо незручності та чекаємо на скоріше відновлення роботи водопровідної мережі. Завдяки спільним зусиллям працівників КП «Бердянськводоканал», «Бердянський Райагропромпостач», багатьох інших підприємств міста вдалося запобігти значних екологічних наслідків цієї масштабної аварії. Люди працюють цілодобово, без перерв та відпочинку. Дякую їм та народному депутату Олександру Пономарьову, який допоміг забезпечити місто усім необхідним для роботи у цій ситуації. Завдяки самовідданій праці багатьох спеціалістів вже триває відкачка стоків з нижньої частини міста, в найближчі години планується розпочати пробне заповнення водопровідної мережі.

Але колектор продовжує осипатися. Як відзначають спеціалісти, є підстави припускати, що під час капітального ремонту цієї ділянки колектору у 2001- 2002 роках були допущені значні технологічні порушення. З цим питанням будуть розбиратися правоохоронці.

Я звертаюся до усіх мешканців міста з проханням зрозуміти, що у такій важкій ситуації не варто чекати швидких вирішень. Екстрена зупинка водопостачання може бути у будь-яку хвилину. Від себе особисто рекомендую: тримайте удома запас води.

Як і ви, я дуже вдячний промисловим підприємствам міста та силовим структурам, які у ці дні взяли на свої плечі основне питання забезпечення мешканців водою для побутових потреб. Звертаю вашу увагу, що вони зробили це безкорисливо та з власної ініціативи. Дякую усім, хто з терпінням та розумінням ставиться до всієї цієї ситуації. Це наше місто та ми спільними зусиллями зробимо усе, щоб швидше вийти з цієї складної ситуації.

Міський голова Володимир Чепурний
Новости Бердянска
вчера, 23 октября, пятница
22 октября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
День народження Спортландії
День народження Спортландії

 23 - 25 октября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Космос Filmax афиша с 22 по 28 октября
Космос Filmax афиша с 22 по 28 октября

 22 - 28 октября

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 60 до 70 UAH

Блокбастер - афиша с 22 по 28 октября
Блокбастер - афиша с 22 по 28 октября

 22 - 28 октября

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Календарь 2-го круга чемпионата Бердянска по футболу
Календарь 2-го круга чемпионата Бердянска по футболу

 14 сентября - 30 октября

 19:00

 Стадион "Энергия" (Мелитопольское шоссе, 27)

Подробная афиша