ДПСУ готується до проведення спільної спеціальної операції «Кордон-2019»

По матеріалам прес-служби Бердянського прикордонного загону
02.05.2019 · 14:48 · переглядів - 393

23 квітня розпочався підготовчий етап спільної спеціальної прикордонної операції «Кордон-2019». Активна її фаза проходитиме від 10 травня по 30 листопада 2019 року

ДПСУ готується до проведення спільної спеціальної операції «Кордон-2019»

В рамках операції проводитимуться заходи із протидії загрозам у сфері боротьби з незаконним переміщенням через державний кордон нелегальних мігрантів, підакцизних товарів, контрабанди наркотичних засобів, зброї тощо.

Операцію Державна прикордонна служба проводитиме у взаємодії із НПУ, ДМС, НГУ, СБУ, ПС ЗСУ, ДФС, Державною авіаційною службою, Міністерством освіти і науки України, Украерорухом.

На ділянці Бердянського прикордонного загону проведення операції заплановано у 2-х прикордонних областях – Херсонській та Запорізький (ділянка відповідальності на адмінмежі з АР Крим - не входить). Основна увага при цьому приділена узбережжю Азовського моря.

Як і в попередні роки, в ході операції передбачається проведення раптових дій на найбільш активних ділянках кордону та в авіаційних і морських пунктах пропуску, застосування спільних міжвідомчих мобільних груп на шляхах руху правопорушників та в пунктах пропуску. Планується проводити повітряний моніторинг прикордонних районів та лінії кордону із застосуванням прикордонної (в тому числі безпілотної) авіації, спільні із представниками взаємодіючих структур перевірки суб’єктів авіаційної діяльності поза межами контрольованих прикордонних районів, місць накопичення контрабандних товарів та вантажів тощо, а також спільні заходи з патрулювання морської ділянки.Читайте далее

Новини за сьогодні

Статті
 
На початок