В Бердянську затвердили новий тариф на воду (оновлено)

28.05.2019 · 13:01 · Просмотров - 12383

Сьогодні, 28-го травня, в КП “Бердянськводоканал” відбулись громадські слухання з приводу затвердження нових тарифів на водопостачання та водовідведення на 2019-й рік. Відтепер містяни платитимуть сукупно за послуги “Бердянськводоканалу” 36,17 грн.

Мітинг, резолюція, скандал на сесії і запевнення міської влади про недопустимість затвердження нового тарифу на воду до результатів незалежного аудиту, схоже, стосувались лише проекту тарифу на 2020 рік. Так чи інакше, сьогодні, 28-го травня на території КП “Бердянськводоканал” відбулись громадські слухання з приводу затвердження нових тарифів на водопостачання та водовідведення.

На сьогоднішньому засіданні були внесені зміни в оприлюднені на сайті НКРЕ тарифи. Так, на розгляд регулятору направлено вартість водопостачання - 20,72 грн., 15,44 - водовідведення. Впродовж місяця НКРЕ має затвердити нові розрахунки.

Міський голова Володимир Чепурний, на прохання редакції, прокоментував проведення громадських слухань, хоча і стримано.

Чепурной Владимир

Ці громадські слухання проводились НКРЕ. Затверджувались тарифи, які ми подавали ще наприкінці грудня минулого року, але через вибори цей процес затягнувся, - пояснив Володимир Чепурний.
Новости Бердянска
12 июня, пятница
11 июня, четверг
10 июня, среда

Все новости Бердянска