Вбивство 5-річного хлопчика у Переяславі-Хмельницькому: з'явилась резонансна деталь

По материалам LIGA.net
06.06.2019 · 09:42 · Просмотров - 7811

Підозрювані з Переяслав-Хмельницького відмовляються не тільки давати показання, а й проходити аналізи на сп'яніння і наявність слідів пороху на руках

Примусова експертиза на алкоголь і наявність слідів пороху на тілах поліцейських, яких підозрюють у вбивстві хлопчика в Переяслав-Хмельницькому, не проведено, тому що слідчі не звернулися до суду з таким клопотанням. Про це розповів Hromadske глава регіонального управління Держбюро розслідувань Руслан Марчук.

Не зробили вони цього нібито з тієї причини, що 1 червня був вихідний (субота), і слідчі вирішили, що суд не працює,

Раніше підозрювані відмовилися свідчити і проходити такі тести.

У Переяслав-Хмельницькому поліцейських підозрюють в тому, що 31 травня вони поранили п'ятирічного хлопчика з вогнепальної зброї. Той помер в лікарні. 4 червня суд заарештував підозрюваних Івана Приходька та Володимира Петровца, їх також звільнили. Принаймні один з них раніше не пройшов переатестацію і був звільнений з посади, але пізніше відновився через суд.

У ДБР повідомили, що поліцейські підозрюються за двома статтями: ч.4 ст. 296 (Грубе порушення громадського порядку із застосуванням вогнепальної зброї) і ст. 115 ч. 2 пп. 2, 12 (Умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене групою осіб).

Пізніше з'ясувалося, що в справі фігурує неповнолітній.

У справі про вбивство 5-річної дитини в Переяслав-Хмельницькому проходять чотири людини, серед них - неповнолітній. Про це кореспонденту LIGA.net повідомив адвокат сім'ї загиблого хлопчика Олександр Щербина.

Двоє з цих людей - підозрювані, це співробітники поліції, ще один допитаний в якості свідка. Цей третій фігурант, за словами адвоката, не є співробітником поліції.

 - Наскільки мені відомо, двоє з них співробітники поліції, а один з них просто їх товариш, - сказав Щербина.

У якому статусі у справі фігурує неповнолітній, адвокат сказати не зміг.

На питання, чи всі четверо стріляли в той день зі зброї, він відповів: "За свідченнями свідків - так".

Неповнолітній, за словами Щербини, є сином одного з підозрюваних поліцейських. 

Також адвокат розповів, що в день скоєння злочину підозрювані відмовилися проходити огляд на вживання алкоголю. Зараз про те, що поліцейські були п'яні, також відомо зі свідчень свідків.

Під час обшуку були вилучені гільзи і патрони.

 - Зараз зброю, з якого здійснювалися постріли, що не знайдено, його ховають. Хто саме ховає, встановлять органи досудового розслідування, - сказав Щербина.

За словами адвоката, фігуранти "стріляли з ганку будинку в напрямку будинків через поле".

 - Скажімо так, у двох словах, хлопці понапивалися і давай гуляти, - прокоментував Щербина.

У прес-службі ДБР, яке веде розслідування, кореспонденту LIGA.net не змогли підтвердити або спростувати інформацію про те, що фігурантами справи є чотири людини.

Нагадаємо, що днями у кількох містах пройшли акції протесту: учасники вимагали відставки Арсена Авакова. Відповідна петиція про відправлення міністра внутрішніх справ у відставку на сайті президента вже набрала необхідні для розгляду 25000 голосів. Глава МВС заявив що цього робити не збирається. Президент обіцяв "політичну відповідальність" за трагедію.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статті
 
На верх