Боротьбу з комарами призупинено. Причина — вітряна погода

11.06.2019 · 14:18 · Просмотров - 1167

На черговій апаратній нараді директор КП “Профдизінфекція” Геннадій Проценко повідомив про хід робіт з ліквідації комарів

 - Боротьбу з комарами ми розпочали з другої половини травня. Наразі роботи призупинено через погодні умови. Вітер заважає опрацьовувати хімікатами місця розмноження комах на відкритих місцевостях. Однак, ми продовжуємо ліквідовувати личинки в зливосточній системі міста. Сьогодні там можуть вилупитись мільйони комах, тому найближчим часом ми завершимо цю роботу. Працювати на лиманах плануємо з четверга, принаймні на цей день синоптики прогнозують затишну, суху погоду, - повідомив Геннадій Проценко.

Міський голова Володимир Чепурний, в свою чергу, закликав керівників ОСББ та обслуговуючі житловий фонд компанії, передбачати кошти на закупівлю хімічних речовин і опрацьовувати підвали багатоквартирних домів.

Чепурной Владимир

 - Ми маємо комплексно підходити до боротьби з комарами. Якщо ми травимо комах на лиманах, в зливостоках, то паралельно це необхідно роботи і в підвалах багатоквартирних будинків, - заявив Володимир Чепурний.

Незважаючи на абсолютно правильний підхід міського голови, який він публічно озвучує, цьогорічну кампанію по боротьбі з комарами — провалено.
Новости Бердянска
вчера, 15 августа, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Джип-Спринт
Джип-Спринт

 17 Августа

 Азовское

Серега ака Полиграф ШарикOFF
Серега ака Полиграф ШарикOFF

 20 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 550 грн. UAH

Король лев
Король лев

 15 - 21 Августа

 12:00, 14:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Однажды в Голливуде
Однажды в Голливуде

 15 - 21 Августа

 18:40, 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

100 UAH

Подробная афиша