ПриватБанк, Укргазбанк і Ощадбанк відновили видачу «теплих кредитів»

По материалам НВ.Бізнес
13.08.2019 · 11:32 · Просмотров - 143

Ощадбанк відновлює видачу «теплих кредитів» для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)


Про це повідомила в Facebook прес-служба Держенергоефективності.

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та голова правління Ощадбанку Андрій Пишний уклали додатковий договір про співпрацю щодо співфінансування виділених урядом 380 млн грн для утеплення.

8 серпня в відомстві повідомляли, що видачу теплих кредитів відновили також ПриватБанк і Укргазбанк.

 - Це унікальна можливість для ще близько 3 тисяч ОСББ (понад 230 тис. родин) у цьому році залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів»; одержати до 70% відшкодування із держбюджету; отримати додаткові компенсації із місцевих бюджетів; заощаджувати 50% і більше на комунальних послугах; підвищити вартість квартир в утеплених багатоповерхівках в середньому на 30%; жити в теплі та комфорті, - йдеться в повідомленні.

У Держенергоефективності нагадали, що для отримання відшкодування всі ОСББ повинні подати в банки підтвердні документи і акти виконаних робіт до 30 листопада.

Нагадаємо, в червні цього року Кабмін додатково виділив 380,6 млн грн на програму "теплі кредити" для ОСББ. До цього в зв'язку з високим попитом на програму "теплих кредитів" ПриватБанк вичерпав ліміт на видачу позик ОСББ, а Ощадбанк і Укргазбанк - приватним домогосподарствам.

Відшкодування за придбання негазових котлів становить 20% (для субсидіантів - 35%), за утеплення індивідуального житла - 35%, за утеплення багатоповерхових будинків для ОСББ - 40-70%. Приватні домогосподарства і ОСББ також отримують додаткові компенсації від місцевої влади.

Підтримати Brd24


Читайте далее

Новости за сегодня

Статті
На верх