Узгодження формули Штайнмайера: що кажуть українці в окупації

По материалам ЛІГА.Новини
02.10.2019 · 11:41 · Просмотров - 638

Проукраїнські жителі захопленого бойовиками Луганська переконані, що президент Володимир Зеленський «може потрапити у пастку росіян»


Проукраїнські жителі тимчасово окупованого Луганська негативно поставилися до того, що вчора на засіданні Тристоронньої контактної групи Україна погодила формулу Штайнмайера Донбасом. Про це вони повідомили LIGA.net на правах анонімності.

 - Розчарований Зеленським. Очевидно, що раніше думав про нього краще, ніж він є насправді. Вважаю, що ніяких "формул" з Росією підписувати не можна. Тим більше, незрозуміло, чому цю "формулу" приписують Штайнмайеру, якщо насправді це формула Лаврова-Путіна, - підкреслив луганчанин Андрій.

Інший співрозмовник додав, що проросійські жителі позитивно оцінили "рішення Зеленського".

 - Вважаю, що Зеленський в гонитві за дешевою популярністю може прос*ати країну. Так, тут дуже цікавляться, стежать, дивляться "раша-ТВ". Я сам вчора дізнався про підписання, а не узгодження, за російськими новин. Там суцільне радість, і серед проросійських жителів - теж, - уточнив луганчанин Андрій.

Ще одне джерело в місті розповіло, що вчорашнє рішення по Донбасу зараз - "тема номер один" в Луганську.

 - Засмучена, прогнози найпесимістичніші у мене особисто. Зеленському я не вірю, тим більше, що він так конкретно і не сказав, що саме вони там погодили. Сумно, що все приховують від простих українців, а потім капітуляцію піднесуть як "велику перемогу", - пояснила луганчанка Марина.

За її словами, місцеві вибори на окупованому Донбасі на умовах, які можуть спричинити втрату суверенітету України, недопустимі.

 - Вона-то (влада Росії, - ред.) Як раз нічого не приховує і прямо зараз озвучує свої плани: розведення, але не виведення російських військ, вибори, амністія бойовиків, навіть зміна української Конституції. Так, це, однозначно, здача інтересів. Зеленський може свідомо і не хоче здавати наші інтереси, але він вважає себе великим миротворцем і визволителем. Женеться за цим і може потрапити у пастку росіян, так ми втратимо суверенітет і соборність, - переконана жінка.

Підтримати Brd24


Читайте далее

Новости за сегодня

Статті
На верх