Камери відеоспостереження виконкому зафіксували дивний випадок

По материалам пресс-службы исполкома
11.11.2019 · 17:30 · Просмотров - 9083

В Бердянську з 2018 року діє міська програма «Безпечне місто Бердянськ на 2018-2021 роки". В місті вже встановлено понад 50 камер відеоспостереження з необхідним програмним забезпеченням та устаткуванням.

Територіально розподілена система відеоспостереження є власністю Бердянської міської ради і забезпечує відеоспостереження за міськими об’єктами з масовим перебуванням людей (площі, вулиці та інші місця найбільш масового скупчення людей, транспортні засоби колективного використання, тобто потенційно криміногенні ділянки міста) з передачею оперативної інформації в центр управління Системою в приміщенні Бердянського відділу поліції ГУНП України у Запорізькій області. Вже неодноразово відеозаписи з камер допомагали у розкритті різних злочинів.

А на минулому тижні камери відеоспостереження виконкому зафіксували дивну поведінку чоловіка, який розкидав мертвих птахів на проїзжій частині біля входу у будівлю виконкому. Зазначимо, що звернень від мешканців міста в цей день з цього приводу до служб виконкому не надходило. Про даний факт було офіційно повідомлено Бердянській відділ поліції для притягнення винної особи до адміністративної відповідальності.




Новости Бердянска
11 июля, суббота
10 июля, пятница
9 июля, четверг

Все новости Бердянска