Виконком перевірить фінансово-господарську діяльність КП «Аншлаг» в 2019-му році

27.02.2020 · 15:37 · Просмотров - 1218

Міський голова Володимир Чепурний після оприлюднених фактів з приводу діяльності КП «Аншлаг» в 2019-му році дав доручення управлінню економіки провести перевірку фінансово-господарської діяльності КП «Аншлаг».

Нагадаємо, «Бердянськ 24» оприлюднив цифри, які отримує КП «Аншлаг» від організаторів ярмарку – 685 тисяч гривень на рік, при цьому за рік зі свого прибутку до міського бюджету це підприємство перерахувало всього 12,6 тис. грн.

На черговій сесії міської ради ми закликали міського голову та депутатів міської ради детально проаналізувати фінансово-господарську діяльність цього підприємства і для чого взагалі потрібна «прокладка» у вигляді «Аншлагу», якщо раніше угода між організатором ярмарку і відділом культури укладалась напряму і відділ культури міг використовувати отримані кошти саме на потреби закладів культури.

Так чи інакше, а міський голова Володимир Чепурний дав доручення управлінню економіки провести відповідну перевірку і оприлюднити її результати. Терміни проведення цієї перевірки окреслені не були. Тож, наразі невідомо, як довго триватиме ця перевірка і коли громадськість буде поінформована про фінансово-господарську діяльність даного комунального підприємства.

В розпорядженні редакції також є інші факти фінансової діяльності «Аншлагу», які ми оприлюднимо після отримання офіційних відповідей від представників влади чи самого комунального підприємства. Відповідні інформаційні запити редакція направить на ім’я міського голови Володимира Чепурного.
Новости Бердянска
сегодня, 13 апреля, вторник
вчера, 12 апреля, понедельник

Все новости Бердянска

Магазин автозапчастей CarMix.com.ua
На верх