Шмигаль: Не повинно бути ілюзій, що в травні закінчився карантин - і ми все забули

По материалам ЛІГА.Новини
22.04.2020 · 09:58 · Просмотров - 2656

За словами прем'єра Дениса Шмигаля, українцям - як і всьому світу - доведеться навчитися жити в нових реаліях, і це щонайменше на два наступних роки

Плани про закінчення нинішнього карантину 11 травня не значать, що режим точно почнуть послаблювати на наступний день, після чого все повернеться до того, як було. Можливо, все триватиме, в тому числі з подальшими карантинами, щоб погасити майбутні спалахи коронавіруса, розповів РБК-Україна глава уряду Денис Шмигаль.

За його словами, Всесвітня організація охорони здоров'я передбачає - і влада з цим згодна, - що наступні два роки ми будемо жити в умовах протистояння коронавірусу і збереження життя / здоров'я людей.

 - Тому тут не повинно бути ілюзій, що в травні місяці закінчився карантин, і ми всі вийшли і все забули. Всі країни, які успішно подолали перший пік захворюваності, сьогодні стоять на порозі наступних піків. <...> Тому ілюзії, що Україні вдалося утримати першу хвилю і що все в порядку, немає. Потрібно вчитися жити в нових умовах, - підкреслив він.

Це, перерахував Шмигаль, цілий ряд речей, з якими "треба навчитися жити щодня щонайменше наступних два роки": дотримуватися масочного режиму, соціальної дистанції, правил дезінфекції, поведінки в транспорті, громадських місцях і магазинах.

 - Поки що ми розглядаємо 11 травня як такий бажаний рубіж, після якого ми очікуємо отримувати позитивні дані, і жити в більш м'якому режимі. Але не факт, що так і буде, - резюмував він.

Читайте нас в Telegram


Читайте далее

Новости за сегодня

Статьи
На верх