Нове заохочення від окупантів: на ТОТ росіянам пропонують іпотеку під 2% на вторинному ринку нерухомості

Бердянськ 24
25.04.2024 · 11:42 · переглядів - 2233

Росіяни всіляко сприяють заселенню окупованих територій вихідцями з рф. Новий бонус – іпотека на квартири вторинного ринку нерухомості під 2%

Нове заохочення від окупантів: на ТОТ росіянам пропонують іпотеку під 2% на вторинному ринку нерухомості
Окупанти продовжують видавлювати українців і максимально заселяти захоплені території своїми соплемінниками. Фото (довоєнний період): соцмережі

Відповідне рішення ухвалило міністерство фінансів рф. Про це повідомляють пропагандистські інформаційні ресурси.

Оформити іпотечний кредит можуть «учасники СВО» та співробітники державних органів, соціальної сфери, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я та ін. Іпотека поширюється на росіян, які працюють на окупованих територіях України. Оформити кредит на житло вторинного ринку нерухомості росіянам дозволяють до 30 квітня 2025-го року.

Нагадаємо, для співробітників сфери освіти, культури та медицини, які погодяться працювати на окупованих територіях росія, виплачує до 2-х мільйонів рублів. 

Крім того, окупанти активно впроваджують вторинний ринок житла, який формують з нерухомості бердянців, які виїхали на підконтрольну Україні територію. «Безгоспне» майно та «націоналізація» - методи, якими «узаконюють» росіяни грабунок нерухомості українців. 
Останні новини Бердянська
сьогодні, 16 червень, неділя 2024
вчора, 15 червень, субота 2024
14 червень, п'ятниця 2024
13 червень, четвер 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок