Одіозний «сенатор» Рогозін пересвідчився в занепаді «Азмолу» та «Бердянських жниварок»

Бердянськ 24
07.07.2024 · 11:31 · переглядів - 5564

«Сенатор» від окупованої частини Запорізької області Дмитро Рогозін відвідав Бердянськ і завітав на місцеві промислові підприємства. В своїх висновках загарбник засвідчує кризу виробництва

Одіозний «сенатор» Рогозін пересвідчився в занепаді «Азмолу» та «Бердянських жниварок»
А скільки було обіцянок? Окупанти разом з колаборантами констатують занепад знакових для Бердянська підприємств. Джерело: z-пабліки

Інформацію про візит до Бердянська Рогозін оприлюднив на персональному телеграм-каналі. За бравадою про величезні перспективи розвитку промислових гігантів Бердянська, спостерігається критика «обласного керівництва» окупантів.

«Виявляється, я перший високопоставлений гість на цих заводах. Відповідальні федеральні та регіональні чиновники рангом нижчі та з димом порідше сюди взагалі не приїжджали. Обговорю з губернатором і головою обласного уряду, як цих вкрай зайнятих панів «пропедалювати» сюди. Зі зручного крісла їм видніше, звичайно...», - заявив Рогозін.

За результатами візиту на «Бердянську жниварки», «Азмолу» і кабельну компанію Рогозін пообіцяв, що сприятиме отриманню цими підприємствами «держзамовлень». Альтернативи цьому, потенційних приватних бізнес-партнерів у підприємств немає.

«Ринки Європи для росії закриті», - визнав військовий злочинець Рогозін.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 23 липень, вівторок 2024
вчора, 22 липень, понеділок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок