«Бердянськ 24» ініціює відміну процедури з підвищення тарифу на проїзд в громадському транспорті - документ

05.02.2018 · 16:26 · Просмотров - 2716

Перспектива підвищення вартості проїзду в громадському транспорті міста в суспільстві викликала серйозний резонанс. Наша редакція проаналізувала відповідність законодавчій базі регуляторної процедури і виявила ряд недоліків, які направили до мерії з ініціативою відміни даного регуляторного акту

З 5-го січня в Бердянську запущено регуляторну процедуру про підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. До 6-го лютого виконком приймає зауваження та пропозиції до даного регуляторного акту. Ми проаналізували Закони України «Про засади державної регуляторної політики у сфері громадської діяльності» та «Про автомобільний транспорт», аналіз регуляторного впливу та ін. документи в рамках регуляторної процедури і прийшли до висновку, що наведене обґрунтування не відображає в повній мірі доцільність підвищення тарифу, а за відсутності конкретних розрахунків новий тариф не можна вважати прозорим. Свої зауваження та пропозиції ми виклали в офіційному листі до міського голови.

Пропозиція

Пропозиція

Пропозиція

На сайті Бердянських петицій одна з ініціатив мешканців, всього за декілька днів набрала необхідні 250 підписів під пропозицією утримання від підвищення тарифів. Крім того, на сайті є ще дві аналогічні петиції, які дуже швидко набирають підписи. Це підтверджує, що містяни не розуміють причину підвищення існуючого тарифу. 

Засідання робочої групи з дотримання в м. Бердянськ принципів державної регуляторної політики призначено на вівторок, 6 лютого, на якому і буде визначено подальші дії, щодо вартості проїзду в громадському транспорті в м. Бердянську.

Редакція сайту «Бердянськ 24»Важные новости

Новости за сегодня


Новости Бердянска
сегодня, 19 февраля, понедельник
17 февраля, суббота
16 февраля, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Бесплатные курсы по верстке
Пятьдесят оттенков свободы
Пятьдесят оттенков свободы

 15 - 21 Февраля

 17:30, 21:50

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Черная пантера
Черная пантера

 15 - 21 Февраля

 10:00, 12:30, 15:00, 19:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Мини-футбол
Мини-футбол

 24 Января - 24 Февраля

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Подробная афиша