В Бердянську майже на 200 тисяч гривень півтора місяці “кататимуть” по місту безпритульних тварин

11.01.2018 · 10:58 · Просмотров - 2257

Жваву дискусію на спільному засіданні депутатських комісій викликало питання про виділення з міського бюджету 196 тисяч гривень на відлов, перевезення та утримання безпритульних тварин. Ці кошти розраховані на січень та лютей до затвердження річної програми

Даний пункт викликав жваву дискусію серед депутатів. Проблема безпритульних тварин в місті стоїть надзвичайно гостро вже не перший рік, але чіткого бачення щодо її розв'язання в мерії не озвучують. Насамперед депутатів цікавило, де будуть утримуватись і транспортуватись тварини, яких виловить організація? Заступник міського голови Григорій Горячов відповів, що ця послуга виноситиметься на конкурс і, відповідно, транспортуватись безпритульні будуть до організації, яку визначать переможцем. 

Нагадаємо, на зустрічах з містянами міський голова Володимир Чепурний повідомляв, що вже на початку 2018-го року в Бердянську працюватиме спеціалізована фірма, яка сприятиме розв'язанню гострої проблеми. 

Саме формулювання “відлов, перевезення  та утримання  безпритульних тварин” щонайменше дивує. Означені пункти програми не передбачають стерилізацію та вакцинацію, що мало б в перспективі сприяти зменшенню чисельності безпритульних тварин. Тобто, в січні та лютому, до затвердження програми на весь рік, собак будуть ловити, транспортувати, а потім відпускати? Як це вплине на вирішення проблеми? Відповіді немає. Незважаючи на очевидні мінуси, шквал запитань на депутатському дні, на позачерговій сесії депутати підтримали цей проект рішення.
Новости Бердянска
вчера, 15 августа, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Скрябин Fest "проRok
Скрябин Fest "проRok

 17 Августа

 18:00

 Приморская площадь

Berdyansk Fashion Day S/S 2019
Berdyansk Fashion Day S/S 2019

 18 Августа

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Спектакль-комедия "Вий"
Спектакль-комедия "Вий"

 19 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Спектакль-сказка "Приключения Буратино"
Спектакль-сказка "Приключения Буратино"

 19 Августа

 18:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Подробная афиша