«Потрібно просто займатись цим питанням…» - Р. Молодецький про берегозахисну смугу Бердянська

Євген Гнибіда - Бердянск 24
16.08.2018 · 13:33 · Просмотров - 1939

Голова Бердянської районної державної адміністрації Роман Молодецький завітав на спільне засідання депутатських комісій, які передують позачерговій сесії міськради, де, відповідаючи на запитання депутата Тетяни Смолянінової, порадив займатись питанням затвердження берегозахисної смуги.


Раніше Роман Молодецький повідомляв, що у сусіднього з Бердянськом с. Азовське затверджено берегозахисну смугу. На цьому тлі заяви цілого ряду депутатів «корпорації» і міської влади про те, що Бердянськ є першопрохідцем в  Україні по затвердженню такого документу, тепер виглядають як чергова маніпуляція.

На спільному засіданні депутатських комісій Тетяна Смолянінова поцікавилась у Романа Молодецького в чому секрет успіху затвердження документу. Відзначимо, що голова Бердянської райдержадміністрації достатньо гостро і з певними проявами критики на адресу місцевих чиновників відповів на це запитання.

Молодецкий Роман

Потрібно просто займатись цим питанням, потрібно вирішувати ці питання в Києві, погоджувати ваш проект… Нічого неможливого немає. Тут просто особистісний фактор… Можливо й інші моменти, які я зараз не буду озвучувати, - відповів Роман Молодецький.

Показово, що присутній в залі голова комісії з питань земельних відносин та архітектури Володимир Безверхий, жодним чином не відреагував на повчальний виступ Романа Молодецького.

Підтримати Brd24Останні новини Бердянська
вчера, 11 мая, четверг
10 мая, среда
9 мая, вторник
8 мая, понедельник
7 мая, воскресенье
6 мая, суббота
5 мая, пятница

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На верх