В Бердянському районі росіяни обіцяли бронь для чоловіків від участі у війні проти України. І як завжди збрехали.

Бердянськ 24
11.09.2023 · 10:23 · переглядів - 4106
Події

От дарма ми думаємо, що окупанти недалекі геть в усьому. Виключення є. Наприклад, в способах залучення і свого, і окупованого населення до війни, в наборі гарматного м’яса рашисти демонструють неабияку ерудицію.

В Бердянському районі росіяни обіцяли бронь для чоловіків від участі у війні проти України. І як завжди збрехали.

Історія така. Деякий час тому рашисти разом з топ-колаборантами виступали перед співробітниками одного з комунальних підприємств Бердянського району. Говорили про казкові перспективи розвитку КП при рф, високій зарплатні, необхідності збільшувати кадровий склад і т.д.

Для чоловіків взагалі солодкі умови. П’ятирічне табу на призов до армії «новой родіни» - це, типу, взагалі не обговорюється. Крім того, ексклюзивна пропозиція – гарантована бронь. Такий собі подвійний захист при, само собою, обов’язковій паспортизації.

Така опція певному колу, що називається, зайшла. Взяли паспорт, влаштувалися на роботу, почали працювати.

Але кілька днів тому та ж сама делегація із колобків та спецслужб завітала на підприємство вже з повістками. Працівники резонно поцікавилися: «А як же бронь, ваші гарантії, ви ж обіцяли не відправляти чоловіків на війну».

А, точно, у вас же бронь, а мы давали какие-то гарантии, обещали не отправлять на войну. Но это же касается сотрудников предприятия, правильно? А у вас тогда с завтрашнего дня сокращение штата: 50%, и исключительно мужчины. Так все по-честному, и наши договоренности не нарушаются же?, - ось такий фінт від рашистів.

За наданою інформацією, деякі зі скорочених відправилися у військомати агресора для постановки на облік, а деякі вже отримали повістки, форму і, само собою, «добровільно» стали до лав нової «батьківщини». Яка спочатку може трохи що й дасть, а потім забере все. Стовідсотково розведе і забере. Життя – в тому числі.
Останні новини Бердянська
сегодня, 29 ноября, среда
вчера, 28 ноября, вторник
27 ноября, понедельник

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок