Відео про бердянців

Епізод 7. «Джон Грієвз і Бердянськ»
Європейський Бердянськ: британський віце-консул Джон Грієвз і його родина

Розлука, туга та підтримка. Як зберегти емоційну рівновагу під час війни?
У розмові з психологинею Наталією Бубновою ми з’ясували, як розлука з рідними впливає на емоційний стан, чи нормально ностальгувати за рідним містом, і що робити, якщо людина не готова приймати підтримку.

«Відчуття дому більше немає». Інтерв’ю з Дариною Половець
Фотографиня та волонтерка розповідає австрійцям про Бердянськ, проводить збори для ЗСУ та точно знає, чому мова має значення. Про те, чому люди не виїжджали з окупації, росіян у Європі, донати та підтримку армії на відстані Дарина Половець розповіла в інтерв’ю «Бердянськ 24».

Плануємо майбутнє в умовах невизначеності: поради психологині
У цьому відео психологиня Наталя Бубнова дає прості поради про те, як планувати своє життя, коли майбутнє здається непевним. Вона розповідає, як визначити, що для вас найважливіше, і як відпустити контроль там, де це здається неможливим. Дізнайтеся, як зменшити тривогу та зосередитися на тому, що справді має значення.

З власної студії в найми. Інтерв’ю з перукаркою-колористкою Єлизаветою Тєльчаровою
У Бердянську Єлизавета працювала на себе. Разом з іншими б’юті-майстрами вона орендувала приміщення, де облаштували студію. У 2022 році майстриня покинула місто, свою справу та почала все спочатку.

Ментальна підтримка в умовах окупації. Поради від психологині Наталії Бубнової
Як зберегти віру у краще, коли ти живеш в окупації? Чи варто уникати новин, аби не нашкодити психіці?

«Навчити людей любити українське». Історія бердянців, які відкрили ресторан в Івано-Франківську
Валерія та Юрій виїхали з Бердянська в перший день війни. Пара відкрила ресторан в Івано-Франківську «Про українське», меню якого зібрало традиційні страви з різних куточків країни.

Епізод 6. «Доктор Хавкін і Бердянськ»
Володимир Хавкін – вчений, що врятував світ від холери та чуми

Кухня, що обʼєднує: як бердянці створюють нову історію для українців
Валерія та її чоловік були змушені покинути рідне місто після повномасштабного вторгнення. Подружжя оселилося в Івано-Франкіську – тут вони не лише знайшли новий дім, а й відкрили ресторан, який став серцем української культури.

Епізод 5. «Бердянська чоловіча гімназія: кому і чим зобов’язані?»
Дізнайтеся про історію унікальної будівлі Бердянської чоловічої гімназії — архітектурного шедевру, збудованого у 19 столітті. Ця будівля стала символом освіти й культури в Бердянську. Вона відома як «бердянський Гоґвортс» та вражає своєю історією та атмосферою.