За півроку ціни на деякі ліки в Бердянську зросли більш ніж в два рази

Бердянськ 24
24.05.2024 · 15:36 · переглядів - 1501

Продовжує обурювати людей не тільки вартість, а й якість російської фарми

За півроку ціни на деякі ліки в Бердянську зросли більш ніж в два рази
До прикладу: зліва актуальна ціна на Еспумізан Бебі в Бердянську, справа - на підконтрольній Україні території. Колаж "Бердянськ 24"

Ліки російського виробництва здебільшого не мають жодного відновлювального ефекту, а закордонні надто дорогі. Посилаючись на псевдовладу, працівники аптек вказують на логістичні проблеми доставки.

Я п’ю закордонні ліки. Вони й були недешеві, але зараз майже недоступні. А без них я просто не зможу ходити. Ще півроку тому купляв таблетки за 700 рублів, зараз вони коштують вже 1700. Подорожчали більше, ніж вдвічі! В аптеці намагалися пояснити, що складна логістика, медикаменти привозять через Казахстан. Але мене має це турбувати? Це чия проблема, що у них ускладнена логістика? Замовити з підконтрольної та заплатити за доставлення і то дешевше, ніж купувати тут», - анонімно поділився пенсіонер з Бердянська.

Бердянці в окупації постійно скаржаться і на асортимент фармакологічної продукції. В розпал сезонної захворюваності в місті банально не було дієвого жарознижувального для дітей. За ліками було потрібно їхати до Маріуполя, а то й далі.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 21 червень, п'ятниця 2024
вчора, 20 червень, четвер 2024
19 червень, середа 2024
18 червень, вівторок 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок