Відео про бердянців

«Відчуття дому більше немає». Інтерв’ю з Дариною Половець
Фотографиня та волонтерка розповідає австрійцям про Бердянськ, проводить збори для ЗСУ та точно знає, чому мова має значення. Про те, чому люди не виїжджали з окупації, росіян у Європі, донати та підтримку армії на відстані Дарина Половець розповіла в інтерв’ю «Бердянськ 24».

Плануємо майбутнє в умовах невизначеності: поради психологині
У цьому відео психологиня Наталя Бубнова дає прості поради про те, як планувати своє життя, коли майбутнє здається непевним. Вона розповідає, як визначити, що для вас найважливіше, і як відпустити контроль там, де це здається неможливим. Дізнайтеся, як зменшити тривогу та зосередитися на тому, що справді має значення.

З власної студії в найми. Інтерв’ю з перукаркою-колористкою Єлизаветою Тєльчаровою
У Бердянську Єлизавета працювала на себе. Разом з іншими б’юті-майстрами вона орендувала приміщення, де облаштували студію. У 2022 році майстриня покинула місто, свою справу та почала все спочатку.

Ментальна підтримка в умовах окупації. Поради від психологині Наталії Бубнової
Як зберегти віру у краще, коли ти живеш в окупації? Чи варто уникати новин, аби не нашкодити психіці?

«Навчити людей любити українське». Історія бердянців, які відкрили ресторан в Івано-Франківську
Валерія та Юрій виїхали з Бердянська в перший день війни. Пара відкрила ресторан в Івано-Франківську «Про українське», меню якого зібрало традиційні страви з різних куточків країни.

Епізод 6. «Доктор Хавкін і Бердянськ»
Володимир Хавкін – вчений, що врятував світ від холери та чуми

Кухня, що обʼєднує: як бердянці створюють нову історію для українців
Валерія та її чоловік були змушені покинути рідне місто після повномасштабного вторгнення. Подружжя оселилося в Івано-Франкіську – тут вони не лише знайшли новий дім, а й відкрили ресторан, який став серцем української культури.

Епізод 5. «Бердянська чоловіча гімназія: кому і чим зобов’язані?»
Дізнайтеся про історію унікальної будівлі Бердянської чоловічої гімназії — архітектурного шедевру, збудованого у 19 столітті. Ця будівля стала символом освіти й культури в Бердянську. Вона відома як «бердянський Гоґвортс» та вражає своєю історією та атмосферою.

Епізод 4. «Бердянські греки»
Новий епізод нашого історичного проєкту, присвячений важливому, але маловідомому впливу грецької спільноти на розвиток Бердянська, яка допомогла місту процвітати через торгівлю, інфраструктуру та активну участь у житті громади

Які юридичні питання бердянці можуть вирішити перебуваючи в окупації? Інтерв’ю з адвокатом
ТОП найпопулярніших запитів до юриста «Бердянськ 24» розповів керуючий адвокатським бюро «Адвокатський захист. Розум» Олександр Розум.